Bayiliklerimiz


[heading tag="h2" align="center" color="#000" color2="#000"]GF Hakan Plastik[/heading] 30’dan fazla üretim tesisi ile 100’ü aşkın ülkeye ulaşan GF Piping Systems 2013 yılında Hakan Plastik’i satın almıştır. 1965 yılında kurulan Hakan Plastik, Türkiye’de sessiz boruyu ilk üreten firma olarak büyük başarılara imza atmış, kuruluşundan beri gelişime ve değişime verdiği önemi ürün ve hizmetlerine de yansıtmıştır. GF Hakan Plastik Çerkezköy ve Urfa’da iki üretim tesisine sahiptir. GF bünyesine katılım ile birlikte tüm dünyada geçerli olan global GF ürün ve süreç standartları uygulanmaya başlanmıştır. GF Hakan Plastik, plastik boru sektöründe üstyapı, altyapı ve tarımsal sulama alanlarında faaliyet göstermektedir. 70’den fazla ülkeye ihracat yapan firma Türkiye içinde 7 satış bölgesine sahiptir. GF Hakan Plastik Eğitim ve Teknoloji Merkezi, hem teknik hem de uygulama eğitimleri ile sektörde bilgi ve farkındalık düzeyinin artırılması hedefi ile tüm iş ortaklarına hizmet vermektedir. Merkezde sektöre hizmet veren profesyoneller, üniversite öğrencileri ve tesisatçılar gibi birçok farklı hedef kitleye ulaşılmaktadır. Her paydaş için farklı eğitim ve seminer programları ile hem GF Hakan Plastik ürünleri hem de ürünlerin doğru uygulama teknikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

[heading tag="h2" align="center" color="#000" color2="#000"]Baymet[/heading] Misyonumuz: Firmamız; firma ve kalite politikamız gereğince yüksek standart ve kaliteli donanım eşliğinde, müşterilerimize sıhhı su tesisatı ve doğalgaz ürünleri satış hizmeti sağlamayı kendine amaç edinmiştir. Vizyonumuz: Faaliyet içerisinde bulunduğumuz pazarlarda ürünlerimizi, piyasasının kalite standartlarını yükseltecek şekilde hizmet veren kuruluşlardan biri olmak.

[heading tag="h2" align="center" color="#000" color2="#000"]USO Batarya[/heading] ÜSO SU ARMATÜRLERİ 20 yılı aşan üretimi boyunca sahip olduğu bilgi ve tecrübeyi, siz değerli müşterileri ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. ÜSO kurulduğu günden itibaren sahip olduğu uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarıyla batarya ve musluk üretimi yapmaktadır. ÜSO Kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede armatür sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir. Firmamızın değişmez prensipleri ‘daima kalite’, ‘hizmet’, ‘zamanında ürün teslimi’ ve ‘uygun fiyat’ olmuştur. Mutfak, Lavabo ve Banyo muslukları üretimi yapan ÜSO; yurtiçi ve yurt dışında hatırı sayılır bir pazara sahip olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı ‘hizmette dürüstlük ve kalitedir’ prensibi ile çalışan ÜSO; gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü sizlere teşekkür eder.

[heading tag="h2" align="center" color="#000" color2="#000"]Üzümcü Plastik[/heading] 1981 yılında bir aile şirketi olarak kurulan firmamız, sıhhi tesisat ve malzemeleri alanında faaliyet göstererek ticaret hayatına başlamıştır. Firmamız bu faaliyetlerine ilave olarak, 1984 yılında plastik bahçe sulama ve yağmurlama sprinkleri ve ek parçaları imalatına başlamıştır. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan firmamız, bugüne kadar geçen zaman içerisinde, kendini devamlı yenileyerek üretimini son teknoloji makinalarla yapıyor hale gelmiştir. Ürünlerimiz iç pazarda belirli bir marka oluşturmuştur. Yurt içinde gösterdiği kaliteli hizmeti uluslar arası pazarlara taşımaya çalışan firmamız, tescilli ÜZÜMCÜ markası ile yurtdışında Doğu bloğu ve Ortadoğu ülkelerine açılmayı başarmıştır. Şu anda firmamız 1.Organize Sanayi bölgesinde 3500 m2 arazi üzerine kurulmuş olup, 2200 m2 kapalı alanda imalatlarına devam etmektedir. Şirketimizde kalite, üretimde en son teknolojiyi tüketicimize en iyi imkanlarla, en süratli şekilde sunabilmektir. Hedefimiz tüketicimize kalite, fiyat ve hizmet üçgeninde en iyiyi sürekli olarak verebilmektir. Faaliyet alanımızda tüketici taleplerini, çağın gelişen teknolojisini, fiyat ve rekabet koşullarını göz önüne alan sürekli gelişen, güvenilir ve kaliteli ürüler üreten, istikrarla büyüyen, ulusal ve uluslararası pazarda aranılan seçkin bir marka olmak temel politikamızdır.

[heading tag="h2" align="center" color="#000" color2="#000"]Viba Seramik[/heading] Viba Seramik Yapı Malzemeleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, yaptığı teknolojik yatırımlarla yıllık 500.000 parça üretim kapasitesi ile vitrifiye ve Seramik Sağlık Gereçleri Sektöründe faaliyetine devam etmektedir. 10.000 m2 alanda kurulmuş olan üretim tesisi Eskişehir Organize Sanayi Bölgesinde bulunmaktadır. Seramik ve vitrifiye sektöründeki gelişmeleri yakından takip eden şirketimiz, üretimin her safhasında titiz bir kalite kontrolü, ambalajlama kalitesi ve servis tecrübesi ile üstün kaliteli mamüllerini iç ve dış piyasadaki müşterilerinin beğenilerine sunmaktadır. Geçmişten günümüze edindiğimiz bilgi birikimi sayesinde siz değerli müşterilerimize, ürün ve serviste her zaman en iyi, en kaliteli ve en yenilikçi çözümler sunmayı ilke edinen Viba Seramik, şirket kültürü haline getirdiği bu değerleri gelecekte de koruyarak sizlerle paylaşmaya devam edecektir.

[heading tag="h2" align="center" color="#000" color2="#000"]Ege Yıldız[/heading] Ege Yıldız'ın sanayiye geçişi 1950'li yılların sonunda el presi, plastik ilaç tüpü ve kapaktan oluşan labaratuvar malzemeleri üretimi ile olmuştur. İthalat imkanlarının rahatlamasıyla 1959 yılında Ege Yıldız Plastik Pazarlama ve Ticaret Sanayi şirketi kurulmuştur. Türkiye'de plastik hammaddesinin değil üretiminin, ithalatının bile sorunlu olduğu günlerde başlayan bu girişim; 1965'li yıllarda inşaat ve ziraat boru ve ek parçaları üretimi ile devam etmiştir. Hammadde ihtiyacının büyük bir kısmının Petkim ' den tedarik edilmeye başlanmasiyle birlikte , 1973 yılında kurulan EGEPLAST A.Ş. üretim görevini üstlenmiş , EGE YILDIZ ise satış ve pazarlama şirketi haline dönüşmüştür. 1980'li yıllarda ise ülkemizde serbest piyasa ekonomisine geçiş sonrasında altyapı, inşaat ve tarım sektörünün kullanımına dönük her çeşit plastik boru ve ek parçaları üretimine başlamıştır. Türkiye pazarındaki gelişmelere ve ihtiyaçlara paralel olarak , sürekli yatırım yapan ve 1996 yılında halka açılan EGEPLAST , İzmir AOSB , Gaziemir ve Adana olmak üzere toplam 80.000 m² kapalı alanda üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. EGEPLAST, PVC, HDPE, MDPE, LDPE, PP ve PPRC olmak üzere yılda 85,000 ton plastik işleme kapasitesi ve kullandığı en ileri teknolojileri ile, sektörün de hep ilklerin yaratıcısı olmuştur Nitekim ülkemizde ilk defa , Sabit contalı atıksu boru ve ek parçalarını , Segmanlı sabit contalı (patent Egeplast ' a ait) atıksu boru ve ek parçalarını , Binalarda kullanılan köşeli yağmur deresi ve ek parçalarını, Doğalgaz borularını, Zirai Sulamada kullanılan Aleminyum kafalı polietilen boru (PEA Boru) ve ek parçalarını , Yine Zirai Sulamada kullanılan bağlantı sistemindeki özelliği sebebiyle su kaçırmayan , enerji ve su tasarrufu sağlayan ASPVC boru ve ek parçalarını , 1000 mm. çapa kadar basınçlı PVC su borularını (Avrupa'da Tek) , Yine 1000 mm. çapa kadar PVC kanalizasyon borularını , (Avrupa'da üçüncü) EGEPLAST üretmiştir. Ayrıca ülkemizde Tesisatçılar seminerlerini gerçekleştiren ilk kuruluş Ege Yıldız'dır.

[heading tag="h2" align="center" color="#000" color2="#000"]Uplast[/heading] 1977 yılında İstanbul Tahtakale'de PVC su hortumları ile başlayan plastik sektörü deneyimimiz 33 yıl içinde atık ve temiz su tesisat boru ek parçaları, sulama, emiş hortumları, yer altı kangal su boruları ve Extruder makine ve yan makine donanımlarının üretimini kapsamaktadır. Ürünlerimizin yarısını iç piyasa, diğer yarısını Orta doğu, Türkî cumhuriyetler, Balkanlar ve Rusya başta olmak üzere değişik coğrafyadaki ülkelere distribütörler ve güçlü bayi ağları aracılığıyla yapmaktayız. Kurulduğu günden itibaren "Önce Kalite" ilkesi ile yola çıkan ve bu ilkesinden ödün vermeyen firmamız ürün bazında sahip olduğu T.S.E. Ürün Kalite Belgelerinin yanına ISO 9001 Kalite Sistem Belgesini de ekleyerek belirlediği hedeflerine emin adımlarla ilerlemekte ve Türk plastik sektörünün öncü kuruluşları arasındaki yerini sürekli yükseltmektedir. Sınırsız müşteri memnuniyetini ilke edinen firmamız bu amaçla personelini sürekli eğitimlerle geliştirmekte, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimize en kaliteli ürünü en uygun fiyata sunmak için sürekli çaba sarf etmektedir. Sizlerle daha iyi günlerde buluşmak ümidi ile saygılar sunar, hayırlı işler dileriz. UZUNOĞLU PLASTİK SAN. TİC. LTD. ŞTİ.